سریال خانه کوچک الگوی مناسب نقش پدر و مادر در خانواده

سریال خانه کوچک (Little House on the Prairie) که از سریال های قدیمی پخش شده تلویزیون است، به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) سریال‌های «خانه کوچک » از ساعت ۱۸ ،«از سرزمین شمالی» از ساعت ۱۹ ، «گرگ آسمان» از ساعت ۲۲ و سریال « پریا » از ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش می‌شوند. همچنین از یکشنبه (۲۴ بهمن‌ماه) در ساعت ۲۱ ، سریال « دلیران تنگستان» در جدول پخش این شبکه قرار می‌گیرد. سریال خانه کوچک سال گذشته از ۱۶ دی ماه ۱۳۹۴ هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه نمایش پخش می شد و روز بعد ساعت ۴:۳۰ ، ۱۲:۳۰ تکرار آن بود. هرچند تولید این سریال(خانه کوچک) به سال های دور (۱۹۷۴ تا ۱۹۸۳) بر می گردد ولی نحوه رفتار و حمایت پدر و مادر از فرزندان و دیالوگ ها انگیزشی که مابین شخصیت های این سریال رد و بد می شود می تواند الگویی مناسب برای پدر و مادرهایی باشد که سعی دارند با مهارت بیشتری از خانواده و فرزندان در چالش های روزمره حمایت کنند.

درباره مجموعه تلویزیونی خانه کوچک از ویکیپدیا اینجا را کلیک کنید.

موارد زیر نیز به نقل از سایت شبکه نمایش درباره سریال خانه کوچک است

پخش سریال خاطره انگیز خانه کوچک از شبکه نمایش

سریال خانه کوچک (Little House on the Prairie) که از سریال های قدیمی پخش شده تلویزیون است، از ۱۶ دی ماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه نمایش پخش می شود و روز بعد ساعت ۴:۳۰ ، ۱۲:۳۰ تکرار خواهد شد.

خانه کوچک بر اساس رمانی با همین عنوان اثر لورا اینگلز وایلدر ساخته شده و از سال ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۳ در ۹ فصل پخش شده است. داستان سریال مربوط به خانواده اینگلز است، خانواده ای کشاورز که به روستایی با نام والنات گرو کوچ می کنند . اتفاقات داستان از زبان دختر دوم خانواده لورا روایت می شود. خانواده اینگلز و اهالی والنات گرو در هر قسمت با اتفاقات مختلفی مواجه می شوند که این سریال خانوادگی را دیدنی می کند.

بلنچ هانالیس کارگردانی این مجموعه طولانی را به عهده داشته و ملیسا گیلبرت و مایکل لندن از بازیگران سرشناس این مجموعه هستند که هر دو برای بازی در این سریال نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب شدند.

تصویر بازیگران این سریال در گذر زمان:

Portfolio image
little-house1

LITTLE HOUSE ON THE PRAIRIE (TV) MICHAEL LANDON, KAREN GRASSLE, MELISSA SUE ANDERSON, LINDSAY SIDNEY GREENBUSH, MELISSA GILBERT...BKDH0W LITTLE HOUSE ON THE PRAIRIE (TV) MICHAEL LANDON, KAREN GRASSLE, MELISSA SUE ANDERSON, LINDSAY SIDNEY GREENBUSH, MELISSA GILBERT

little-house-10
laura-gilbert2
little-louse9
ترک اعتیاد در منزل در سایت www.aayandeh.net

درباره‌ی دکتر سعید کفراشی

پزشک درمانگر اعتیاد و مسئول فنی مرکز درمان سوء مصرف مواد آینده

همچنین ببینید

گروه درمانی آمادگی شغلی

گروه درمانی آمادگی شغلی روز دوشنبه ۹۵/۱۲/۲ جلسه گروهی کار با شرکت ۴ نفر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =