درباره ما

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد آینده

با مجوز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

آدرس:
فلکه دوم صادقیه – خیابان آیت ا… کاشانی – ابتدای بلوار فردوس – خیابان ولیعصر – پلاک ۵۶ (ساختمان ایران)- واحد یک

تلفن های تماس: ۴۴۰۰۳۶۰۴ و ۴۴۰۰۳۶۰۵

ساعات کاری: شنبه تا چهرشنبه نه صبح تا پنج بعدازظهر پنجشنبه نه صبح تا یک بعدازظهر بجز جمعه ها و روزهای تعطیل

مرکز درمان سوء مصرف مواد آینده تحت عنوان کلینیک آینده با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از سال ۱۳۸۶ در زمینه درمان اعتیاد( ترک اعتیاد) در حال فعالیت است.

سایت کلینیک تخصصی ترک اعتیاد آینده با هدف اطلاع رسانی درست در زمینه درمان و پیشگیری از اعتیاد در جامعه و به اشتراک گذاشتن تجربیات درمانگران کلینیک آینده با درمانگران اعتیاد در طول این سال ها توانسته جایگاه مناسب و قابل قبولی در بین گروه های در معرض آسیب اعتیاد پیدا کند.

از آنجایی که با بیش از صدسال ساعت کار همکاران ما توانسته اند به سئوالات زیادی در قسمت پرسش و پاسخ اعتیاد پاسخ دهند در حال حاضر به سئوالاتی در سایت آینده توسط همکاران پاسخ داده می شود که مشابه آن قبلا مطرح نشده باشد.

انتشار پاسخ ها و دیدگاه های بازدیدکنندگان سایت آینده صرفا برای آشنایی بازدیدکنندگان با باورهای درست و نادرست در زمینه درمان اعتیاد است و به منزله تأیید آنها نیست.

پرسش و پاسخ و دیدگاه های زیادی به صورت روزانه به سایت کلینیک ترک اعتیاد آینده ارسال می گردد. لازم به ذکر است که پرسش، پاسخ و دیدگاه های ارسال شده توسط کاربران سایت(که همگی ناشناس هستند) تماما تحت نام مستعار است. و نمی توان آنرا با نام مشابه اشخاص حقیقی مرتبط دانست. علی رغم این موضوع  تمام تلاش ما این است که این مطالب شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن و اینگونه موارد (که حریم خصوصی افراد را در خطر قرار می دهد) نباشد.

ترک اعتیاد در منزل در سایت www.aayandeh.net